Profile Mentorów 2020/2021

Mentor nr 1: Marcin Andrzejewski

BRANŻA: IT

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG 

Jestem inżynierem lubiącym wiedzieć "co jest w środku" i "jak to jest zrobione" (i to nie tylko w obszarach związanych z IT) oraz lubię pracować w zespołach ludzi podzielających moje pasje. Specjalizuję się w rozwiązaniach IT oraz w aspektach bezpieczeństwa związanych z nimi ale wykraczających poza technologię.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/marcin-andrzejewski-ab3017104/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentorka nr 2: Katarzyna Bagińska

BRANŻA: SZKOLENIA I ROZWÓJ IT

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG/FR

Manager Centrum Szkoleniowego Infor Academy, Coach, Konsultant talentów Gallupa

Jestem absolwentką filologii romańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. W ramach studiów podyplomowych ukończyłam "Zarządzanie Zasobami Ludzkimi" w Szkole Głównej Handlowej (SGH) oraz "Life and Business Coaching" w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej (SWPS). Zanim rozpoczęłam przygodę z HRem w globalnych korporacjach IT, podróżowałam angażując się w inicjatywy wolontariackie we Francji, w Szkocji i Wietnamie. Jestem pasjonatką psychologii pozytywnej i jako manager, coach oraz mentor skupiam się na rozwijaniu mocnych stron u innych i wykorzystaniu ich w pracy zawodowej. Na co dzień zarządzam Europejskim Centrum Szkoleniowym w firmie Infor współtworząc programy szkoleniowe oraz wspierając mój zespół w ich dostarczaniu. Uwielbiam pracę z ludźmi i to właśnie z tego czerpię życiową energię.

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentorka nr 3: Anna Bułkowska

BRANŻA: LOGISTYKA, E-COMMERCE

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG 

KIM JESTEM… człowiekiem

SPECJALIZUJĘ SIĘ W… nawiązywaniu relacji

PO PRACY LUBIĘ … czytać.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/anna-b-2ab7581a7/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentor nr 4: Jarosław Borawski

BRANŻA: PRODUKTY MEDYCZNE

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG 

Jestem dyrektorem finansowym w Smith & Nephew odpowiedzialnym za Europę Środkowo-Wschodnią oraz członkiem zarządu lokalnej polskiej spółki. Specjalizuję się w księgowości zarządczej, wspieraniu sprzedaży od strony finansowej oraz w zarządzaniu dużymi zespołami pracowników finansów.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/jaroslaw-borawski-a272649

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentor nr 5: Roberto Catti

INDUSTRY: MARKETING

JĘZYK/LANGUAGE: ENG 

I'm Roberto, Italian native speaker, I moved to Wroclaw in April 2016 to join HPE as a social media specialist. My speciality is marketing and I've always been working in marketing and communications, now I specialized in Digital Marketing & Social Media, with focus on Social Selling. 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/roberto-catti/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentor nr 6: Arkadiusz Cempura

BRANŻA: BANKOWOŚĆ, FINANSE, IT

JĘZYK/LANGUAGE: PL

Z wykształcenia jestem inżynierem… magistrem inżynierem o specjalności telekomunikacja. Co przekłada się na ciągłe zainteresowanie nowymi technologiami, a głównie ich użytecznością w codziennym życiu. Z zawodu specjalistą do sprawiania, aby klienci … kupowali. Nowe pomysły, rozwiązania, rzeczy. Zachęcam ludzi, aby chcieli zmienić przyzwyczajenia. Namawiam do zmiany podejścia, szukania rozwiązań, do wyjścia poza krąg własnych przyzwyczajeń. Sam wiem, że to właśnie „przyzwyczajenia” są wrogiem „nowości”.

Podkreślam, że digitalizacja to proces, który zaczął się już dawno, pewnie już w XIX wieku i o tym by w pędzie digitalizowania, wszystkiego i wszędzie, nie zapominać o człowieku. O człowieku w kliencie, partnerze, sobie. Posiadam realne doświadczenie we wdrażaniu botów, aby przyniosło to korzyści dla klientów i firmy.

Chcę aby ludzie nie unikali nowych technologii, wdrażali je nie tylko po to aby maksymalizować zysk, ale aby pracowało się lepiej a klienci byli zadowoleni. Również proponuję nie czekać na to co przyniesie przyszłość, tylko samemu ją tworzyć – bo jutro pojawia szybciej niż się spodziewamy.

Jedną połowę swojego życia zawodowego spędziłem pracując w firmach z obszaru nowych technologii a drugą w bankowości, w tym 3 lata poza Polską.

Jestem współautorem książki "Praktyka brandingu" pod redakcją Maciej Tesławskiego. Współtworzę podcast o obsłudze klienta, sprzedaży i marketingu Klientomania.pl oraz podcast o pasjach, zainteresowaniach tozalezy.org.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/arekcempura/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentorka nr 7: Katarzyna Chmura

BRANŻA: IT

JĘZYK/LANGUAGE: PL

Pracuję jako project manager koordynując kilka zespołów projektowych dla klientów rynku niemieckojęzycznego. Zakres głównych odpowiedzialności to m.in.: koordynacja pracy zespołu projektowego, dbanie o komunikacje w projekcie między stronami zaangażowanymi w projekt, rozwiązywanie bieżących problemów wynikających z pracy projektowej, motywacja członków zespołu, wdrażanie zmian w funkcjonowanie prac zespołu, optymalizacja pracy w zespołach projektowych. 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/katarzyna-chmura-0491201b3/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentorka nr 8: Beata Dębska

BRANŻA: MOTORYZACYJNA

JĘZYK/LANGUAGE: PL

Od 17 lat zajmuję się marketingiem w branży motoryzacyjnej. Od dekady zarządzam zespołem marketingu i komunikacji w największej w Polsce grupie kapitałowej dostarczającej produkty i usługi dla sektora TSL, w Grupie DBK. Z wykształcenia i zamiłowania jestem psychologiem, dlatego też najbliższe są mi zagadnienia z zakresu komunikacji i identyfikacji pracowników z organizacja. Dbam o workflow i work-life balance, dlatego zarówno w życiu i w pracy zawsze szukam równowagi.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/beata-d%C4%99bska-33a7a111b/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentorka nr 9: Katarzyna (Kat) Ellis

BRANŻA: IT - BUSINESS PROCESS SERVICES (HR)

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG 

Jestem dyrektorem strategicznym w globalnej firmie IT. Specjalizuje się w zarzadzaniu procesami biznesowymi w branży HR.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/kat-ellis-47b42716/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentorka nr 10: Magdalena Fischer

BRANŻA: IT

JĘZYK/LANGUAGE: PL 

Obecnie zarządzam obszarem IT związanym z Digitalizacją HR oraz Hurtownią Danych w międzynarodowej grupie bankowej. Do moich codziennych obowiązków należy przede wszystkim zarządzanie zespołami technicznymi (koordynacja zespołem,motywowanie, udzielanie feedbacku itd.), a także zarządzanie procesem w projektach przy użyciu zwinnych metodologii takich jak Agile, czy Lean Managment (innowacje, wdrażanie zmian, zarządzanie zmianą itd.) 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/magdalenafischer/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentor nr 11: Aleksander Foryś

BRANŻA: B2B MARKETING

JĘZYK/LANGUAGE: PL

Jestem managerem marketingu cyfrowego. Jestem odpowiedzialny za zespół zorientowany na kontakt z klientem z krajów europejskich, poprzez różne kanały komunikacji. Głównym celem jest pozycjonowanie firmy i satysfakcja klienta, jak również generowanie popytu i współpracę z zespołami sprzedażowymi. W poprzednich rolach zarządzałem zespołem odpowiedzialnym za budżety marketingowe i współpracę z partnerami technologicznymi jak rówinież zajmowałem się projektami marketingowymi. Mam doświadczenia w kształtowaniu i rozwoju kariery pracowników, w zarządzaniu zespołami do 25 osób, skomplikowanymi procesami korporacyjnymi i dostarczaniu wyników marketingowo-sprzedażowych.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/aleksander-forys/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentorka nr 12: Paulina Gozdziewska

BRANŻA: FINANSE I BANKOWOŚĆ

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG 

Od siedmiu lat pracuję w dywizji Group Finance,dziale zajmującym się obliczaniem płynności finansowej, obecnie jako Vice President, zarządzający dziesięcioosobowym zespołem specjalistów. Zajmuję się między innymi projektami implementacji zmian w kalkulacjach metryk płynnościowych, i wdrożeniami nowych systemów. Odpowiadam także za działania HR w mojej dywizji, czyli zajmuję się rekrutacją, onboardingiem, programami stażowymi, a także procesami ewaluacji pracowniczej. 

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentor nr 13: Wojciech Ilecki

BRANŻA: BANKING

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG 

Pracuję jako dyrektor w Credit Risk IT, jestem menadżerem projektu i liderem zespołu. Moja druga rola to lokalny lider dużego działu Risk & Finance IT (500 osób w Polsce). Specjalizuję się w analizie biznesowej, nowych technologiach informatycznych (DevOps, Cloud), zarządzaniu projektami. Uprawiam sporty (wszystkie od ping ponga do boksu), gry (np. szachy), chodzę na koncerty muzyczne (rock, punk rock), chodzę po górach, czytam (i próbuję pisać) książki.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/wojciech-ilecki-45ab0a/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentor nr 14: Wojciech Josek

BRANŻA: SSC

JĘZYK/LANGUAGE: PL

Jestem doktorem ekonomii w dziedzinie zarządzania strategicznego, Six Sigma Black Beltem, Lean Coachem oraz certyfikowanym kierownikiem projektów. W swoim dorobku posiadam wdrożenia programów Lean Management, Six Sigma oraz podejścia Kaizen w międzynarodowych organizacjach. Wdrażałem rozwiązania jako osoba za nie odpowiedzialna oraz doradzałem przy wdrożeniach jako konsultant, trener oraz mentor. Specjalizuję się w programach ciągłego doskonalenia oraz budowaniu efektywnych organizacji w oparciu o zarządzanie procesowe.

LinkedIn: 

https://www.linkedin.com/in/wojciech-josek-phd-918873123/

Firma: 

https://www.linkedin.com/company/impel-business-solutions-sp--z-o-o-/

https://bpo.impel.pl/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentor nr 15: Michał Kliszczak

BRANŻA: MARKETING INTERNETOWY, POZYCJONOWANIE STRON

JĘZYK/LANGUAGE: PL

Jestem CEO w Agencji SEO. Specjalizuję się w: Strategii i rozwijaniu biznesu, bardzo lubię zagadnienia związane z samorozwojem.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/micha%C5%82-kliszczak-b9194352/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentorka nr 16: Dagmara Kokoszka-Lassota

BRANŻA: MARKETING

JĘZYK/LANGUAGE: PL

Specjalista ds marketingu z ponad 9-letnim stażem. Strateg. Pasjonatka Facebook Ads oraz mediów społecznościowych. Autorka e-booka „Jak nie bać się reklamy na Facebooku”. Prowadzi szkolenia, warsztaty i prelekcje na ogólnopolskich wydarzeniach. Pomaga markom zbudować społeczność i wprowadzić na rynek swoje własne produkty.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/mwlite/in/dagmarakokoszka

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentor nr 17: Andrzej Konopczyński

BRANŻA: ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI/ MARKETING/ DORADZTWO

JĘZYK/LANGUAGE: PL

Posiadam zdolności budowania relacji partnerskich bez względu na różnicę wieku; także posiadam umiejętności, wiedzę i doświadczenie zarówno w zakresie naukowo badawczym, jak i w biznesie; umiejętności te dają gwarancję prawidłowego zbudowania relacji Mentor/Mentee. Lubię: książki historyczne, żeglarstwo, spacery z psem.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/andrzej-konopczyński-70a12960/ 

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentor nr 18: Radosław Kopij

BRANŻA: BANKOWOŚĆ INWESTYCYJNA

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG 

Jestem Wrocławianinem, absolwentem Politechniki Wrocławskiej. Posiadam 5-letnie doświadczenie w bankowości inwestycyjnej, w tym roczne w roli team leadera prowadzącego zespól specjalistów. Specjalizuję się w pracy w zakresie produktów finansowych z grupy derywatyw we współpracy z maklerami giełdowymi oraz zespołami Back Office. Po pracy lubię spędzać czas z przyjaciółmi na spotkaniach towarzyskich.

LinkedIn: https://linkedin.com/in/radoslaw-kopij-16469526

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentorka nr 19: Paulina Korpyś

BRANŻA: SZKOLENIA/ ROZWÓJ OSOBISTY/EDUKACJA

JĘZYK/LANGUAGE: PL

Mam na imię Paulina, jestem trenerem/szkoleniowcem. Zajmuję się projektowaniem i prowadzeniem szkoleń z zakresu komunikacji, obsługi klienta, negocjacji, a także szkoleniami IT. Jestem również biochemikiem i tą dziedziną lubię zajmować się po pracy.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/paulina-korpy%C5%9B-484549148/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentorka nr 20: Karolina Kosior

BRANŻA: IT - CHANGE MANAGEMENT

JĘZYK/LANGUAGE: PL

Jestem człowiekiem ;) Change managerem, reżyserem, osobą zajmującą się rękodziełem. Specjalizuję się w relacjach międzyludzkich, rozwiązywaniem problemów komunikacyjnych, planowaniem działań (znajduję czas tam gdzie inni go nie widzą) tak aby wszystko było zrobione na czas.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/karolina-kosior/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentorka nr 21: Katarzyna Kozyra

BRANŻA: BUSINESS PROCESS SERVICES

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG 

Pracuję w roli HR Mangera, zajmując się procesami i projektami w obszarze zasobów ludzkich. Specjalizuję się w obszarze projektów rozwojowych, szkoleniowych, rekrutacyjnych, budujących organizację uczącą się czy employer brandingowych. Jestem fanem rozwiązań digital, teraz coraz bardziej naturalnych dla zespołów z którymi pracuję :)

LinkedIn: www.linkedin.com/in/katarzyna-kozyra-b207891a

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentor nr 22: Marcin Kowalski

BRANŻA: DORADCZO- SZKOLENIOWA

JĘZYK/LANGUAGE: PL

Zarządzam firmą doradczo-szkoleniową Human Partner, która świadczy usługi rozwojowe za pomocą cyfrowych technologii. Tworzymy dedykowane programy rozwojowe dla firm i ich liderów. Stawiamy na jakość oraz innowacyjność. Dowodem tego było zdobycie międzynarodowej nagrody Komisji Europejskiej VET Excellence Awards 2018 za najlepszy program szkoleń biznesowych w Europie w kategorii „Training at Work”.

Jestem również współzałożycielem startup-u VRinHR, specjalizującego się w dedykowanych rozwiązaniach VR dla działów Human Resources oraz L&D. Pomagamy menadżerom i liderom HR w procesie transformacji cyfrowej. Nasze symulacje VR mogą być wykorzystane w kluczowych procesach HR, m.in. rekrutacji i selekcji, on-boardingu, szkoleniach czy ocenach rozwojowych pracowników.

Współpracuję z wrocławskim klastrem – ITCorner, gdzie jestem zaangażowany w rozwój ekosystemu innowacji technologicznych. W czasie pandemii COVID-19 współtworzyłem wspólnie naszymi partnerami, pierwszą w Polsce platformę HRtech Hub, integrującą społeczność HR, liderów zainteresowanych rozwiązaniami cyfrowymi i innowacjami.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/marcinkowalskihumanpartner

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentorka nr 23: Gabriela Kuropka

BRANŻA: IT

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG 

Jestem 34- letnią szczęśliwą i spełnioną kobietą. Specjalizuję się w Świecie IT. Po pracy lubię spacer z psami, dobrą muzykę i wino.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/gabi-kuropka-98a520116/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentor nr 24: Maciej Kuropka

BRANŻA: SUPPLY CHAIN/ MANUFACTURING

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG 

Absolwent UE, który miał zupełnie inny plan na siebie, a wybory zawodowe i chęć zrozumienia procesów biznesowych doprowadziły mnie do przewodzenia dużej organizacji w strukturach Supply Chain lidera branży AGD na świecie.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/maciej-kuropka-31b2338a

 Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentorka nr 25: Kamila Lachowicz

BRANŻA: IT

JĘZYK/LANGUAGE: PL

Jestem trenerką komunikacji empatycznej i pracy z zespołem. Specjalizuję się w umiejętności empatii i kreatywności.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/kamila-lachowicz-7273098/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentor nr 26: Jacek Litwin

BRANŻA: TRANSPORT/ SPEDYCJA/LOGISTYKA

JĘZYK/LANGUAGE: PL

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Od prawie 20 lat uczestniczy i śledzi rozwój branży logistycznej w Polsce i na świecie. Pracuje i pracował u wiodących operatorów logistycznych. Na co dzień zajmuje się promowaniem i sprzedażą usług logistycznych, obsługą przetargów a także tworzeniem procesów obsługi logistycznej dla firm, których łańcuch dostaw wymaga obsługi w wielu krajach świata. Logistyka to życie w pracy i poza pracą.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/jacek-litwin-929421a/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentor nr 27: Wojciech Łopuszko

BRANŻA: CONSULTING/ BUSINESS TRANSFORMATION/ ENERGY/ INFRASTRUCTURE/ PROJECT MANAGEMENT

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG 

Na co dzień pracuję jako Analityk w zespole Business Transformation, EY Consulting w Warszawie. Dzięki temu posiadam szerokie spojrzenie na trendy rynkowe i dynamikę rozwoju wielu branż, którym chętnie się podzielę. Przez wzgląd na moją ścieżkę edukacyjną moją mocną stroną jest szeroko rozumiana branża Oil&Gas, Energy i Infrastructure, dla której doradzam w kwestiach strategicznych, rynkowych i zarządczych.

LinkedIn: www.linkedin.com/in/wojciechlopuszko/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentorka nr 28: Martyna Nieć

BRANŻA: UBEZPIECZENIA, SPRZEDAŻ, IT

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG 

Coś o mnie: młody lider z 6-letnim doświadczeniem, z aspiracjami na wyższe stanowisko kierownicze.

Specjalizuję się w zarządzaniu relacjami z biznesem i zespołem jednocześnie. Jeżeli chcesz zdobyć wiedzę jak dobrze prezentować w szczególności przed większą audiencją oraz jak zaplanować swoją karierę - jestem do dyspozycji!

LinkedIn: www.linkedin.com/in/martyna-niec

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentor nr 29: Krzysztof Nowacki

BRANŻA: PRZEMYSŁ, STRUMIENIE WARTOŚCI (VS), PRZEMYSŁ 4.0, PRODUKCJA, LOGISTYKA, HANDEL, CENTRA DYSTRYBUCYJNE, PODEJŚCIE PROCESOWE

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG/ES

Jestem absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w stopniu doktora nauk o zarządzaniu. Na co dzień pracuję jako kierownik w firmie logistycznej zaopatrującej sieci sklepów detalicznych w branży handlowej. Dodatkowo współpracowałem z firmami produkcyjnymi w których realizowałem projekty usprawniające przepływy procesów, jak Lean, Value Stream, SMED itp. Specjalizuję się w zarządzaniu operacyjnym, zarządzaniem procesami i logistyką, przemysłem 4.0, lean managementem. Z wielką radością przekażę swoją wiedzę oraz doświadczenie w zakresie zarządzania procesami produkcyjnymi logistycznymi, tworzenia oraz funkcjonowania strumieni wartości (VS), funkcjonowania sieci logistycznych, łańcuchów dostaw. 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/krzysztof-nowacki-29608ba8

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentor nr 30: Sebastian Paluchiewicz

BRANŻA: IT

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG 

Jestem wszechstronnym specjalista z zakresu IT, który swoją karierę zaczynał od parzenia kawy Kierownikowi Projektu. Specjalizuje się w tworzeniu, rozwijaniu i utrzymywaniu oprogramowania (obecnie głównie aplikacji na platformy firmy Apple). 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/sebastianpaluchiewicz/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentorka nr 31: Edyta Pędzisz

BRANŻA: SZKOLENIOWA

JĘZYK/LANGUAGE: PL

Zdobyte kwalifikacje: JEDEN Z NIELICZNYCH NEUROCOACHÓW NA ŚWIECIE. Międzynarodowa Licencja Trenerska – ekspert międzynarodowych narzędzi rozwojowych. STRUCTOGRAM; studia o kierunku Coaching, Certyfikat Master Business Training, studia o kierunku: socjoterapia, resocjalizacja, pedagogika, zarządzanie, certyfikaty z: mediacji i negocjacji. W swoich profesjach posiadam ponad 20 letnie doświadczenie pracy. Obecnie współpracuję z Firmami, które chcą zwiększyć motywację, zaangażowanie i efektywność w pracy zespołowej. Chcą wznieść biznes na wyższy poziom, bądź sprecyzować swoje cele. Jestem twórcą instytucji, placówek oraz organizacji trzeciego sektora.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/edyta-p%C4%99dzisz-3490b613a/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentor nr 32: Marcin Piaskowski

BRANŻA: IT

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG 

Jestem, ale poszukuję tożsamości. Specjalizuję się w coachingu, zarzadzaniu, w procesach, szkoleniach, warsztatach, pracą z liderami.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/marcin-piaskowski-83600915/

 Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentor nr 33: Janusz Pietroszek

BRANŻA: VIDEOMARKETING, E-LEARNING, CONTENT MARKETING, REKLAMA ONLINE

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG 

Nazywam się Janusz Pietroszek. Jestem reżyserem, montażystą i fotografem, założycielem studia filmowego Vireo Media oraz platformy elearningowej z kursami online. Specjalizuję się w video marketingu, e-learningu oraz produkcji filmowej.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/janusz-pietroszek/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentorka nr 34: Jagoda Potoczna

BRANŻA: MARKETING

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG 

Managerka działu marketingu partnerskiego. 8 lat temu rozpoczęła swoją drogę w marketingu wykorzystując możliwości rozwoju w Hewlett-Packard Enterprise we Wrocławiu - od rozliczania funduszy marketingowych, prowadzenia szkoleń po zarządzanie zespołem. Zainteresowana szeroko pojętym leadership’em, publicznymi przemowami i komunikacją. 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/jagoda-potoczna-75a6b9144/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentor nr 35: Tomasz Popów

BRANŻA: IT/ INWESTYCJE KAPITAŁOWE/TECHNOLOGIE

JĘZYK/LANGUAGE: PL

Tomasz Popów (wejdź na moją stronę http://tomaszpopow.pl) i wszystko jasne. Jestem przedsiębiorcą i inwestorem z Wrocławia. Jestem praktykiem, interesuje mnie działanie i osiąganie efektu. Szukam przyszłych liderów z którymi mogę robić globalne projekty technologiczne. Zobacz VFE.vc (fundusz), działam z grupą RST (Wrocławski software house - około 190 osób https://rst.software)

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/tomekpopow/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentorka nr 36: Joanna Prus

BRANŻA: BUSINESS PROCESS SERVICES

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG 

Jestem menadżerem do spraw dostarczania usług, od 7 lat współpracuję z jedną z najbardziej innowacyjnych i cenionych amerykańskich korporacji z branży IT. Specjalizuje się we wspieraniu procesów biznesowych oraz zarządzaniu zespołami. 

LinkedIn: www.linkedin.com/in/joanna-prus

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentor nr 37: Bartłomiej Rodak

Branża: IT

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG 

Nazywam się Bartłomiej Rodak, na co dzień pracuje jako konsultant Senior Fullstack .NET Developer. Posiadam doswiadczenie w wielu różnych dziedzinach IT, jednak specjalizuje się w tworzeniu aplikacji internetowych. Od kilku lat jestem mentorem na Wrocławskich uczelniach a także czynnym członkiem wielu różnych kół naukowych / grup społecznościowych. Spotkana prowadzone w luźnej atmosferze :) Zapraszam!

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/bartlomiejrodak

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentor nr 38: David Santana

INDUSTRY: TECHNOLOGY / BIOCHEMESTRY

JĘZYK/LANGUAGE: ENG

I am a Software Engineer specialist with more than 15 years of working experience in technological Projects. I have 3 master degrees related with Computer Science, Management and Software Architecture. I'm glad to create networking with young talents in Poland in order to open business possibilities for Poland in the EU configuration.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/daviddlps

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentorka nr 39: Aleksandra Sawicka-Motriuk

BRANŻA: SZKOLENIA (KOMUNIKACJA W BIZNESIE)/ EXECUTIVE/LEADERSHIP/TEAM COACHING/MENTORING

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG 

Jestem założycielem i partnerem zarządzającym w firmie InterComm (www.intercomm.com.pl), akredytowanym coachem (PCC ICF), trenerem biznesu i mentorem. Pracuję głównie dla globalnych korporacji (w Polsce, UK, Austrii, Szwajcarii, Szwecji, Francji i Indiach) jako trener komunikacji biznesowej, międzykulturowej i wystąpień publicznych) i coach (zespołów zarządczych i klientów indywidualnych, najczęściej menadżerów, liderów, PMs itp.). Moją specjalnością jest pomaganie ludziom w osiąganiu celów i rozwoju.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/aleksandra-sawicka-motriuk-mba-88232b68/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentorka nr 40: Dzhulietta Siui

BRANŻA: PROJECT MANAGEMENT OFFICE

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG/RU

Jestem Dzhulietta, Project Coordinator/PMO Lead w Atos Polska. Specjalizuję się w organizacji pracy na projektach, tworzeniu KPI. Też od niedawna zaczęłam swoją przygodę z własną działalnością gospodarczą. Poza pracą - lubię porządnie odpocząć w podróży lub z książką pod kocem. Dużo żartuję, nawet wtedy, kiedy to nie jest na miejscu, ale czym jest życie bez śmiechu? Inspiruję się ludźmi, szczególnie jak szykuję się na występy Stand Up.


LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/dzhulietta-siui-688951b6/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentorka nr 41: Sylwia Sowa

BRANŻA: IT 

JĘZYK/LANGUAGE: PL

Jestem ciepłą osobą, która stawia na relacje międzyludzkie. Jednocześnie potrafię być bardzo wymagająca, i niełatwo się poddaję. Chciałabym pomóc wprowadzić kogoś z Was na rynek pracy, pomóc w poszukiwaniach, przygotowaniach do rozmów, pokazać jak funkcjonuje korporacja, jak zrobić dobre wrażenie i jak zarządzać projektami. Mam 18 letnie doświadczenie w Marketingu, zarządzałam zespołem 100 osobowym, uwielbiam się uczyć i poznawać nowych ludzi.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/sylwia-sowa-j%C4%99drychowska-64160227/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentor nr 42: Stanisław Styś

BRANŻA: BENEFITY PRACOWNICZE, OCHRONA ZDROWIA, USŁUGI MEDYCZNE, UBEZPIECZENIA ZDROWOTNE/ABONAMENTY MEDYCZNE, SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA

JĘZYK/LANGUAGE: PL

Jestem menadżerem z wieloletnim doświadczeniem w sektorze ochrony zdrowia, w biznesie korporacyjnym, w zarządzaniu ludźmi oraz zarządzaniu procesami sprzedaży i obsługi klienta. Specjalizuję się w networkingu biznesowym, w wyszukiwaniu potencjału biznesowego, w tworzeniu oraz optymalizacji procesów sprzedaży i obsługi klienta, w odkrywaniu, budowaniu i rozwijaniu umiejętności handlowych/menadżerskich moich Współpracowników.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/stanislawstys/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentor nr 43: Jakub Suchodolski

BRANŻA: FINANSE

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG 

Jestem osobą z otwartym umysłem, aktywnie słuchającą ludzi i nigdy nie boje się zmian i wyzwań. Uwielbiam pracę z ludźmi, podczas której buduję długoterminowe relacje. Specjalizuję się w finansach, zarządzaniu zabezpieczeniami, instrumentami pochodnymi na rynku OTC oraz zarządzaniu ludźmi. Po pracy lubię spotykać się ze znajomymi, grać na pianinie lub w gry komputerowe oraz słuchać muzyki rockowej.

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentorka nr 44: Monika Szulak-Olesiak

BRANŻA: FINANSE, KSIĘGOWOŚĆ, PROJEKTY BADAWCZO-ROZWOJOWE

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG 

Współzałożycielka i Prezes Zarządu Firmy SOLVENO Finanse i Księgowość Spółka z o.o. Jestem menadżerem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w obszarze finansowym i prawnym przedsiębiorstw. Posiadam gruntowną wiedzę i praktyczne umiejętności z obszaru zarządzania finansami, rachunkowości finansowej i zarządczej, prawa podatkowego oraz doświadczenie i umiejętności zarządzania zespołem. Skutecznie pozyskuję środki finansowe dla przedsiębiorców. Posiadam doświadczenie w zarządzaniu projektami badawczo-rozwojowymi.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/monika-solveno/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentorka nr 45: Paulina Edyta Szczepaniak

BRANŻA: CHEMICZNA

JĘZYK/LANGUAGE: PL

Z wykształcenia jestem chemikiem, a z zamiłowania pasjonatem historii nauki. Specjalizuję się we wszystkim co robię ponieważ uważam, że już jak coś robić to tylko dobrze :)

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/paulina-szczepaniak-104a3398/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentor nr 46: Łukasz Szymaniak

BRANŻA: IT, CUSTOMER SERVICE, INSURANCE

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG 

Kim jestem? Osobą, która lubi dostrzegać dobro w ludziach i która bardzo lubi pomagać i wspierać innych. Cechuje mnie spostrzegawczość, analityczność i ogromna empatia, co pomaga mi w byciu dobrym mentorem. Specjalizuję się w assessmencie potencjału zawodowego, ocenie umiejętności i ukierunkowywaniu innych poprzez pokazywanie im drogi/rzeczy, których mogli wcześniej nie dostrzegać lub nie brać pod uwagę. Nieszablonowe myślenie pomaga uświadomić Mentee, że ograniczenia tkwią tylko w naszym umyśle i od nas zależy, czy rozszerzymy sobie perspektywę i spojrzenie na dany temat, czy nie.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/lukasz-szymaniak/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentor nr 47: Sebastian Szymkowiak

BRANŻA: IT

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG/FR

Jestem IT Leaderem w jednej z największych firm technologicznych na świecie - IBM. Specjalizuje się w obszarach project management, service management, IT leader, IT technical support.

LinkedIn:
https://pl.linkedin.com/in/sebastian-szymkowiak-5a9b4790?trk=people-guest_people_search-card

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentorka nr 48: Klaudia Trepka

BRANŻA: INSTYTUCJA FINANSOWA

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG 

Jestem managerem od ponad piętnastu lat związanym z instytucjami rynku finansowego. Ukończyłam Politechnikę Wrocławską na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki i na Wydziale Informatyki i Zarządzania, oraz studia podyplomowe z zakresu mediacji na Uniwersytecie Wrocławskim. Specjalizuję się w zarządzaniu i usprawnianiu procesów związanych z produktami inwestycyjnymi, koncentrując się na ich wycenie oraz regulacjach prawnych. Jednak największą satysfakcję w życiu zawodowym daje mi współpraca z ludźmi.

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentorka nr 49: Patrycja Trzyna

BRANŻA: IT

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG/DE

Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym na kierunku Zarządzanie projektami.

Jako koordynator projektów zdobyłam doświadzenie w pracy w dużych, międzynarodowych zespołach. Wiem, jak ważna jest komunikacja w zespole, decyzyjność, radzenie sobie ze stresem, ale przede wszystkim wszechstronność działania i otwartość na zmiany.

Lubię stawiać przed sobą nowe wyzwania, głównym czynnikiem motywującym jest dla mnie rozwój i zdobywanie nowych umiejętności, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/patrycja-trzyna/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentor nr 50: Dominik Wąchała

BRANŻA: IT 

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG/ES

Jestem pracownikiem międzynarodowej firmy IT, z 13 letnim stażem w wielu działach, specjalizuję się w kierowaniu ludźmi, planowaniu I strategia, po pracy lubię uprawiać sport, chodzić na siłownię.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/dominik-wachala-b3573088/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentor nr 51: Szymon Włochowicz

BRANŻA: IT

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG 

Jestem menedżerem z kilkunastoletnim doświadczeniem na stanowiskach branży IT. Moje życie zawodowe rozpocząłem od stanowiska programisty a następnie poprzez kierownika projektu, programu, konsultanta niezależnego, kierownika produktu i szefa zespołu doszedłem do stanowiska członka zarządu i dyrektora działu. Moim punktem zainteresowania w obszarze zawodowym jest zarządzanie strategiczne i zarządzanie projektami. Z tego względu oferuję ciekawe pytania i długoterminowe, strategiczne spojrzenie razem z pracą nad konkretnym planem realizacji tego celu. Dzięki doświadczeniu na wielu różnych stanowiskach w różnych firmach mogę dać szeroką perspektywę na wiele aspektów zarządzania oraz pracy w IT. Chciałbym pracować z osobą, która wie jaki ma cel i jest otwarta na dyskusję na temat sposobów jego osiągnięcia. Konieczne będzie nastawienie na konkretne działanie a nie tylko rozmowę. 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/wlochowicz/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentor nr 52: Bartłomiej Zabłocki

BRANŻA: IT 

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG 

Ponad 10 lat doświadczenia w IT na różnych stanowiskach i w różnych rolach, nie tylko w Polsce ale i za granicą. Chętnie podzielę się swoją wiedzą w obszarze motywacji wewnętrznej oraz wyznaczania i realizacji celów w projektach IT. Z doświadczenia wiem, że nawet najprostszy projekt upadnie, jeśli nie ma lidera. Wierzę w jednostkę i wewnętrzną motywacje, dlatego na naszych spotkaniach możesz liczyć na wsparcie w realizacji własnych celów w świecie IT. Prowadzę projekty i doradzam technicznie, dlatego chętnie przedyskutuje tematy związane z SDLC, Leadership oraz Project Managementem.

W mojej pracy wspieram blisko 50 osobowy zespół w realizacji topowego produktu. Poczytajcie o grze Fishing Clash ;)

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentor nr 53: Maciej Ziemski

BRANŻA: WINDYKACJA/ ZARZĄDZANIE NALEŻNOŚCIAMI/ SZKOLENIA

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG 

Jestem właścicielem spółki EWRA Sp. z o.o., specjalizującej się w zarządzaniu wierzytelnościami sektora B2B, a jednocześnie managerem z kilkunastoletnim stażem. Ukończyłem studia prawnicze oraz podyplomowe z zakresu psychologii w biznesie. Jestem humanistą z krwi i kości. Wierzę, że to człowiek a nie liczba jest najważniejszy w przedsiębiorstwie. Ze względu na doświadczenie zawodowe specjalizuję się w szeroko rozumianym zarządzaniu wierzytelnościami sektora B2B - od układania procesów wewnętrznych w spółkach, przez szkolenia kadr, po efektywne działania windykacyjne na rzecz Klientów. Czas wolny (tzn. ten, którego nie zagospodaruje wcześniej moja ukochana Żona) przeznaczam na karate, z którym jestem związany od przeszło 20 lat, politykę (którą lubię, czasem wbrew sobie) oraz nasze adoptowane zwierzaki - koty i psa Czesława.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/maciej-ziemski-a8b29412/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentorka nr 54: Agnieszka Zychewicz

BRANŻA: IT 

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG/FR

Jestem doświadczoną koordynatorką projektów oraz team leaderką (posiadam certyfikaty AgileBA i AgilePM), przez wiele lat zdobywałam doświadczenie w zakresie zarządzania projektami i zespołem w korporacjach polskich i międzynarodowych. Aktualnie pracuję w obszarze Quality, pracuję jako trener wewnętrzny, specjalizuję się w obszarach etykiety biznesowej, nowoczesnych narzędzi komunikacji i pracy w zdywersyfikowanych zespołach.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/agnieszka-zychewicz-66a2912/

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

Mentorka nr 55: Anna Chwałek

BRANŻA: BANKOWOŚĆ 

JĘZYK/LANGUAGE: PL/ENG 

• KIM JESTEM...

Nazywam się Anna Chwałek, pochodzę z Wrocławia i jestem absolwentką wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Moje życie zawodowe od prawie 7 lat związane jest z firmą Credit Suisse.

• SPECJALIZUJĘ SIĘ w pozyskiwaniu młodych talentów oraz employer brandingu. Jestem menadżerem zespołu Campus Recruitment w Polsce.

• PO PRACY LUBIĘ spędzać czas na swieżym powietrzu, słuchać muzyki i czytać ksiązki. Weekendy i wakacje staram się spędzać aktywnie odwiedzając nowe miejsca.

Kliknij aby zobaczyć profil mentora

zamknij
Nasza strona korzysta z plików cookies. Zachowamy na Twoim komputerze plik cookie, który umożliwi zbieranie podstawowych informacji o Twojej wizycie.
Przeczytaj jak wyłączyć pliki cookiesRozumiem