Nasz zespół







iza_2
mgr Izabela Beno
Z-czyni Dyrektora
Centrum Współpracy
z Biznesem, 
Kierowniczka Sekcji
Współpracy z Otoczeniem
Społeczno-Gospodarczym

tel. (71) 36 80 886
e-mail: 
    
     
     
alla_2
mgr Ałła Witwicka-Dudek
Dyrektor
Centrum Współpracy z Biznesem,
Doradca kariery, Coach ICC, 
tel. (71) 36 80 784, 500 224 164
e-mail: Alla.Witwicka-Dudek@ue.wroc.pl


     

           





monika
mgr Monika Siurdyban
Kierownik Biura Karier,
Doradczyni kariery, Coach ICF,

Konsultantka TSR,
tel. (71) 36 80 893
e-mail: 
Monika.Siurdyban@ue.wroc.pl










pawel_n
Paweł Nowak
Specjalista
ds. współpracy i promocji

tel. (71) 36 80 883
e-mail: Pawel.Nowak@ue.wroc.pl




aleksandra_faltyn
Aleksandra Faltyn
Referentka
tel. (71) 36 80 882
e-mail:
e-mail:aleksandra.faltyn@ue.wroc.p



agnieszka
mgr Agnieszka Charko-Rudnicka
Doradczyni kariery,
Kierownik projektu, Rekruterka
tel. (71) 36 80 892
e-mail: Agnieszka.Charko-Rudnicka@ue.wroc.pl
joanna_majer
Joanna Majer
Referentka

tel. (71) 36 80 884
e-mail:
Joanna.Majer@ue.wroc.pl




iwona_kolo
mgr Iwona Wochnik
Asystentka Dyrektora, Specjalistka
ds. organizacji i promocji
tel. (71) 36 80 882




mgr Ludmiła Dudek
Specjalistka
ds. kontaktów z pracodawcami
tel. (71) 36 80 885

e-mail: 
Ludmila.Dudek@ue.wroc.pl

lukasz_2
mgr Łukasz Strączek
Specjalista
ds. współpracy i rozwoju
tel. (71) 36 80 886







dominika_gajowiak
Dominika Gajowiak
Referentka ds. praktyk studenckich
tel. (71) 36 80 885

e-mail: 
Dominika.Gajowiak@ue.wroc.pl

zaneta_2

mgr Żaneta Teklak
Specjalistka
tel. (71) 36 80 884
e-mail: 
Zaneta.Teklak@ue.wroc.pl








  ewa
mgr Ewa Godlewska
Doradczyni kariery, Coach, Psycholożka

tel. (71) 36 80 893
e-mail: 
Ewa.Godlewska@ue.wroc.pl

malgorzata_wk
mgr Małgorzata Wójcik-Koczur
Specjalistka ds. współpracy
i działań społecznych SOU

tel. (71) 36 80 883
e-mail: Malgorzata.Wojcik-Koczur@ue.wroc.pl









ania

mgr Anna Malenda-Iwankiewicz
Koordynatorka ds. współpracy
z pracodawcami w zakresie staży,
Doradczyni kariery
tel. (71) 36 80 894
e-mail: Anna.Malenda-Iwankiewicz@ue.wroc.pl










agata_m
mgr Agata Maryniak
Specjalistka ds. realizacji staży,
Doradczyni kariery
tel. (71) 36 80 895








karolina_piotrowska
mgr Karolina Piotrowska
Referentka ds. praktyk studenckich
tel. (71) 36 80 885









agata_s
mgr Agata Sarnowicz
Specjalistka ds. realizacji staży
tel. (71) 36 80 895









ola
mgr Aleksandra Wieczorek
Specjalistka

tel. (71) 36 80 859
e-mail:
 Aleksandra.Wieczorek@ue.wroc.pl

zamknij
Nasza strona korzysta z plików cookies. Zachowamy na Twoim komputerze plik cookie, który umożliwi zbieranie podstawowych informacji o Twojej wizycie.
Przeczytaj jak wyłączyć pliki cookiesRozumiem