Nasz zespół

  _resized_175x233_alla_witwicka-dudek_1
mgr Ałła Witwicka-Dudek
Dyrektor Centrum Współpracy z Biznesem
Doradca kariery, Coach ICC, 
tel. (71) 36 80 784
e-mail: alla.witwicka-dudek@ue.wroc.pl

izabela_beno_(2)
mgr Izabela Beno
Z-ca Dyrektora Centrum Współpracy z Biznesem

tel. (71) 36 80 886
e-mail: izabela.beno@ue.wroc.pl



bk_monika_siurdyban
mgr Monika Siurdyban
Kierownik Biura Karier
Doradca kariery, Coach ICF,

Konsultant TSR,
tel. (71) 36 80 893
e-mail: monika.siurdyban@ue.wroc.pl


bk_lukasz_straczek
mgr Łukasz Strączek
Kierownik
Sekcji obsługi relacji 
z Otoczeniem Społeczno – Gospodarczym
Specjalista
tel. (71) 36 80 886
bk_agnieszka_charko-rudnicka
mgr Agnieszka Charko-Rudnicka
Kierownik Projektu, Doradca kariery
tel. (71) 36 80 892
e-mail: agnieszka.charko-rudnicka@ue.wroc.pl

bk_zaneta_teklak

mgr Żaneta Teklak
Specjalista
tel. (71) 36 80 884
e-mail: zaneta.teklak@ue.wroc.pl

bk_anna_malenda-iwankiewicz

mgr Anna Malenda-Iwankiewicz
Audytor ds. wsparcia relacji z Pracodawcami,
Doradca kariery
tel. (71) 36 80 894
e-mail: anna.malenda-iwankiewicz@ue.wroc.pl


iwona_wochnik_7
mgr Iwona Wochnik
Specjalista
tel. (71) 36 80 882
e-mail: iwona.wochnik@ue.wroc.pl
bk_180
mgr Agata Maryniak
Specjalista ds. realizacji staży 
Doradca kariery
tel. (71) 36 80 895

bk_032
mgr Agata Sarnowicz
Specjalista ds. realizacji staży
tel. (71) 36 80 895
ewa
mgr Ewa Godlewska
Doradca kariery, Coach, Psycholog

tel. (71) 36 80 883
e-mail: ewa.godlewska@ue.wroc.pl


_resized_175x233_aleksandra_wieczorek

mgr Aleksandra Wieczorek

Specjalista ds. badań i ewaluacji

tel. (71) 36 80 893
e-mail: aleksandra.wieczorek@ue.wroc.pl






zamknij
Nasza strona korzysta z plików cookies. Zachowamy na Twoim komputerze plik cookie, który umożliwi zbieranie podstawowych informacji o Twojej wizycie.
Przeczytaj jak wyłączyć pliki cookiesRozumiem