Nasz zespół

  alla_2 
mgr Ałła Witwicka-Dudek
Dyrektor Centrum Współpracy z Biznesem
Doradca kariery, Coach ICC, 
tel. (71) 36 80 784
e-mail: alla.witwicka-dudek@ue.wroc.pl

iwonka
mgr Iwona Wochnik

​Asystentka Dyrektora, Specjalista ds. organizacji i promocji

tel. (71) 36 80 882
e-mail: iwona.wochnik@ue.wroc.pl


iza_2
mgr Izabela Beno
Z-czyni Dyrektora Centrum Współpracy z Biznesem,
Kierowniczka Sekcji Współpracy z Otoczeniem 
Społeczno – Gospodarczym

tel. (71) 36 80 885
e-mail: izabela.beno@ue.wroc.pl


monika
mgr Monika Siurdyban
Kierownik Biura Karier,
Doradca kariery, Coach ICF,

Konsultant TSR,
tel. (71) 36 80 893
e-mail: monika.siurdyban@ue.wroc.pl

lukasz_2
mgr Łukasz Strączek
Specjalista ds. współpracy i rozwoju
tel. (71) 36 80 883

agnieszka
mgr Agnieszka Charko-Rudnicka
Doradca kariery, Kierownik projektu, Rekruter
tel. (71) 36 80 892
e-mail: agnieszka.charko-rudnicka@ue.wroc.pl
pawel_n
Paweł Nowak
Specjalista ds. współpracy i promocji

tel. (71) 36 80 883
e-mail: pawel.nowak@ue.wroc.pl


ewa
mgr Ewa Godlewska
Doradca kariery, Coach, Psycholog

tel. (71) 36 80 893
e-mail: ewa.godlewska@ue.wroc.pl

zaneta_2

mgr Żaneta Teklak
Specjalista
tel. (71) 36 80 884
e-mail: zaneta.teklak@ue.wroc.pl


ania

mgr Anna Malenda-Iwankiewicz
Koordynator ds. współpracy z pracodawcami
w zakresie staży,
Doradca kariery
tel. (71) 36 80 894
e-mail: anna.malenda-iwankiewicz@ue.wroc.pl

malgorzata_wk
mgr Małgorzata Wójcik-Koczur
Specjalista ds. współpracy i działań społecznych SOU

tel. (71) 36 80 883
e-mail: malgorzata.wojcik-koczur@ue.wroc.pl


agata_m
mgr Agata Maryniak
Specjalista ds. realizacji staży 
Doradca kariery
tel. (71) 36 80 895
aleksander
Aleksander Zuchowski
Specjalista

tel. (71) 36 80 885
e-mail: aleksander.zuchowski@ue.wroc.pl


agata_s
mgr Agata Sarnowicz
Specjalista ds. realizacji staży
tel. (71) 36 80 895


ola
mgr Aleksandra Wieczorek
Specjalista

tel. (71) 36 80 859
e-mail: aleksandra.wieczorek@ue.wroc.pl

zamknij
Nasza strona korzysta z plików cookies. Zachowamy na Twoim komputerze plik cookie, który umożliwi zbieranie podstawowych informacji o Twojej wizycie.
Przeczytaj jak wyłączyć pliki cookiesRozumiem