Nasz zespół

  alla_2 
mgr Ałła Witwicka-Dudek
Dyrektor Centrum Współpracy z Biznesem
Doradca kariery, Coach ICC, 
tel. (71) 36 80 784
e-mail: alla.witwicka-dudek@ue.wroc.pl

iza_2
mgr Izabela Beno
Z-czyni Dyrektora Centrum Współpracy z Biznesem

tel. (71) 36 80 885
e-mail: izabela.beno@ue.wroc.pl



monika
mgr Monika Siurdyban
Kierownik Biura Karier
Doradca kariery, Coach ICF,

Konsultant TSR,
tel. (71) 36 80 893
e-mail: monika.siurdyban@ue.wroc.pl


lukasz_2
mgr Łukasz Strączek
Kierownik
Sekcji obsługi relacji 
z Otoczeniem Społeczno – Gospodarczym
Specjalista
tel. (71) 36 80 886
agnieszka
mgr Agnieszka Charko-Rudnicka
Kierownik Projektu, Doradca kariery
tel. (71) 36 80 892
e-mail: agnieszka.charko-rudnicka@ue.wroc.pl

zaneta_2

mgr Żaneta Teklak
Specjalista
tel. (71) 36 80 884
e-mail: zaneta.teklak@ue.wroc.pl

ania

mgr Anna Malenda-Iwankiewicz
Koordynator ds. współpracy z pracodawcami
w zakresie staży,
Doradca kariery
tel. (71) 36 80 894
e-mail: anna.malenda-iwankiewicz@ue.wroc.pl


iwonka
mgr Iwona Wochnik

​Asystentka Dyrektora, Specjalista ds. organizacji i promocji

tel. (71) 36 80 882
e-mail: iwona.wochnik@ue.wroc.pl
agata_m
mgr Agata Maryniak
Specjalista ds. realizacji staży 
Doradca kariery
tel. (71) 36 80 895

agata_s
mgr Agata Sarnowicz
Specjalista ds. realizacji staży
tel. (71) 36 80 895
ewa
mgr Ewa Godlewska
Doradca kariery, Coach, Psycholog

tel. (71) 36 80 883
e-mail: ewa.godlewska@ue.wroc.pl


ola
mgr Aleksandra Wieczorek
Specjalista

tel. (71) 36 80 893
e-mail: aleksandra.wieczorek@ue.wroc.pl






zamknij
Nasza strona korzysta z plików cookies. Zachowamy na Twoim komputerze plik cookie, który umożliwi zbieranie podstawowych informacji o Twojej wizycie.
Przeczytaj jak wyłączyć pliki cookiesRozumiem