Nasz zespół







iza_2
mgr Izabela Beno
Z-czyni Dyrektora
Centrum Współpracy z Biznesem, 
Kierowniczka Sekcji
Współpracy z Otoczeniem
Społeczno-Gospodarczym

tel. (71) 36 80 885
e-mail: izabela.beno@ue.wroc.pl
    
     
     
alla_2
mgr Ałła Witwicka-Dudek
Dyrektor
Centrum Współpracy z Biznesem,
Doradca kariery, Coach ICC, 
tel. (71) 36 80 784, 500 224 164
e-mail: alla.witwicka-dudek@ue.wroc.pl


     

           





monika
mgr Monika Siurdyban
Kierownik Biura Karier,
Doradca kariery, Coach ICF,

Konsultant TSR,
tel. (71) 36 80 893
e-mail: 
monika.siurdyban@ue.wroc.pl










pawel_n
Paweł Nowak
Specjalista
ds. współpracy i promocji

tel. (71) 36 80 883
e-mail: pawel.nowak@ue.wroc.pl




iwonka
mgr Iwona Wochnik
Asystentka Dyrektora, Specjalista
ds. organizacji i promocji
tel. (71) 36 80 882



agnieszka
mgr Agnieszka Charko-Rudnicka
Doradca kariery,
Kierownik projektu, Rekruter
tel. (71) 36 80 892
e-mail: agnieszka.charko-rudnicka@ue.wroc.pl





Sekretariat:





 lukasz_2
mgr Łukasz Strączek
Specjalista
ds. współpracy i rozwoju
tel. (71) 36 80 883



ola_faltyn
Aleksandra Faltyn
Referent
tel. (71) 36 80 882
e-mail:
e-mail:aleksandra.faltyn@ue.wroc.pl



  ewa
mgr Ewa Godlewska
Doradca kariery, Coach, Psycholog

tel. (71) 36 80 893
e-mail: 
ewa.godlewska@ue.wroc.pl

zaneta_2

mgr Żaneta Teklak
Specjalista
tel. (71) 36 80 884
e-mail: zaneta.teklak@ue.wroc.pl









ania

mgr Anna Malenda-Iwankiewicz
Koordynator ds. współpracy
z pracodawcami w zakresie staży,
Doradca kariery
tel. (71) 36 80 894
e-mail: anna.malenda-iwankiewicz@ue.wroc.pl


malgorzata_wk
mgr Małgorzata Wójcik-Koczur
Specjalista ds. współpracy
i działań społecznych SOU

tel. (71) 36 80 883
e-mail: malgorzata.wojcik-koczur@ue.wroc.pl








agata_m
mgr Agata Maryniak
Specjalista ds. realizacji staży,
Doradca kariery
tel. (71) 36 80 895

aleksander
mgr Aleksander Zuchowski
Specjalista
tel. (71) 36 80 885
e-mail:
aleksander.zuchowski@ue.wroc.pl







karolina_p
mgr Karolina Piotrowska
Referent ds. praktyk studenckich
tel. (71) 36 80 895









agata_s
mgr Agata Sarnowicz
Specjalista ds. realizacji staży
tel. (71) 36 80 895









ola
mgr Aleksandra Wieczorek
Specjalista

tel. (71) 36 80 859
e-mail:
 aleksandra.wieczorek@ue.wroc.pl

zamknij
Nasza strona korzysta z plików cookies. Zachowamy na Twoim komputerze plik cookie, który umożliwi zbieranie podstawowych informacji o Twojej wizycie.
Przeczytaj jak wyłączyć pliki cookiesRozumiem